Bling on saavutanud Easyjeti uutes kostüümides täiesti uue taseme: lennumeeskond hakkab kandma vorme, millesse on moe- ja elektrooniliste riiete firma CuteCircuit sisse õmmelnud LED-id, akud, videokaamerad ja palju muud.
Lennukisalongis tegutsev meeskond on varustatud LED-kujutistega kostüümidega ja mikrofoniga. Väljaspool lennukit tegutsev meeskond on lisaks LED-ekraanidele relvastatud ka videostriimimise süsteem, baromeetri ja õhupuhtuse anduritega.
Avariiolukorras juhatavad meeskonna kostüümid lähima väljapääsuni ja tavaolukorras jagavad olulist lennuinfot. Sisseehitatud mikrofonide ja kõlaritega suheldakse omavahel ja edastatakse lendajatele infot.
Insenerid ja mehaanikud, kes lennuki ümber askeldavad, saavad lisaks kasutada veel ka ümbrust valgustavaid LED-e, et pimedas tegutsedes oleks käed taskulambi hoidmisest vabad. Kui vaja, edastab kostüüm videoülekande sellest, mida insener parajasti näeb. Baromeetrid, õhupuhtuse ja muud andurid aga edastavad asukohapõhist infot, mille põhjal kaardistatakse lennuvälja olukorda ja edastatakse (näiteks õhupuhtuse) andmeid ka reisijatele.
Kogu selle jõulupuust kirevama kostüümidraama on valmis meisterdanud CuteCircuit, mis teeb elektroonilist riietust juba kümmekond aastat.
Kuigi LED-ides virvendav meeskond tundub edevuse laadana, kinnitab Easyjet ise, et see kõik on vaid lennureisijate turvalisuse jaoks. Nii on meeskond alati nähtav ja juba ilma küsimata saab stjuuardessi või stjuuardi pealt lugeda, kuhu lennatakse, milline on ilm sihtkohas ja millal kinnitada turvavöö.
LED-kostüümid tõmmatakse selga 2016. aasta alguses. See pole Easyjetil esimene kord eriliste tehnoloogialahendustega silma paista. varem sel aastal demonstreeriti droonilahendust, millega inspekteeritakse lennuki korrasolekut. Võrreldes inimeste ja tõstukiga teeb droon kere ülevaatuse ära kordades kiiremini.