Tee ise ja ära osta.
San Franciscos asuv tehisintellekti idufirma Luma AI teatas eelmisel nädalal oma uue ja võimsa tehisintellekti süsteemi Dream Machine väljatoomisest, mis suudab lihtsatest tekstikirjeldustest genereerida kõrgekvaliteedilisi videoid. Kui tahad mõne oma pildi liikuma panna, siis saab ka selle ette sööta, lisades kirjelduse, mis liikumist tahad näha.
(Sisuturundus)
Kohe on saabumas aasta kõige puhkuserohkeimad ajad. Räägitakse, et juuli viimasel reedel on tavaliselt tööl kõige vähem inimesi. Selleks, et puhkuse ajal endale midagi hea hinnaga lubada, on palju asju südasuve kampaanias saanud uued head hinnad.
Siin on kogu kampaania, allpool aga mõned paremad palad.
Apollo kino teatas, et pakuvad edaspidi võimalust sõlmida kuutasulise lepingu, kus saab vastavalt kas 9,99, 12,99 või 19,99 euro eest kuus piiramatu arv kordi kino külastada, kui külastused vastavad etteantud tingimustele.
Nagu iga kuutasulise teenusega, kus on hinnad "alates", tekib küsimus, mida selle eest siis tegelikult saab ja kas see on ka päriselt nii soodne, kui tundub.
Tihti ei ole välke kaasas ning nende üles panek, kasutamine on parajalt tüütu. Ometi on meil kasutada kõige suurem valgusallikas maal: Päike.
Päikese nurgast, kellaajast ning asukoha valikust sõltub väga palju.
Virgo Haani, kes õpetas meid eelmine aasta tegema liikuvaid fotosid
Hiljuti kirjutasime, kuidas vältida viit levinud viga sotsiaalmeedias turundamisel. Selle juhendi koostamiseks töötasime läbi rohkem kui 300 viimastel nädalatel sotsiaalmeedias nähtud reklaami, milltest toome konkreetseid näiteid selle reklaamide hulga seast, kuidas teha ja kuidas mitte teha.
Poodidest on veebikaamerad ära ostetud. Kuid võib juhtuda, et sul polegi seda vaja - hea veebikaamera on äkki juba kodus olemas. Õpetame, kuidas väga lihtsate koduste vahenditega teha endale soodne koosolekutekaamera, mille pilt on palju parem, kui 90% veebikaameratel.
Olukorras, kus koduõpe ning konverentsikõned on kasvav trend, on vajadus veebikaamera järgi hüppeliselt tõusnud. Probleemiks on see, et poed on praegu mõistliku hinnaga kaameratest tühjad.
Nagu postimees loetud päevade eest kirjutas: "Eestit on tabanud veebikaamerate põud".
Tänases situatsioonis on kauplejad äkitselt avastanud vajaduse end sotsiaalmeedias turundada. Mis on puudu? Juhend, kuidas seda teha.Kiire google otsing teemal “kuidas sotsiaalmeedias turundada” ja “kuidas sotsiaalmeedias turundada algajatele” annab laias laastus selliseid vastuseid:
Arvutimaailma videoprodutsent jõudis oma karjääriga põhja.
Otsustas, et oleks mõistlik võtta "Sidrun" (Citroën Berlingo) ja suusad ning ronida Halti mäe otsa torti sööma.
Kokku tuli autoga sõita 2600 km ja suuskadega lisaks 100.
Jäädvustamiseks võttis kaasa Samsungi telefoni, GoPro Hero 7 ja Sony A6400 ning tordi.
Miks ta seda tegi? Kas on tegemist hullu või filosoofiga?
Seda vaata juba videost ja otsusta ise.
Tihti kipume unustama, et seade, mida nimetame nutitelefoniks on tänu oma nutikusele sisuliselt arvuti.
Pihuarvutil on aga samad probleemid ja riskid nagu täismõõdus arvutil.
Kas viimane turvauuendus on peal?
Mis rakendusi installisid ja kellele ligipääsu andsid oma andmetele, on küsimused, millele iga arvutiomanik võiks või lausa peaks vastust teadma.
Anname viis näpunäidet, millele pöörata tähelepanu, et mitte anda pahalaste kätte seadet, mis tihti teab sinust rohkem, kui sa ise.
Kuidas tehakse liikuvaid fotosid, mida selle jaoks vaja?
Videos tutvume just Cinemagraafia köögipoolega ning jagame näpunäiteid, kuidas seda ka ise teha.
"Teeme juttu" on uus seeria, mis külastab erinevaid loomemaastikul tegutsevaid inimesi.
Ronime uksest ja aknast sisse, et näha köögipoolt ja see ka teieni tuua.
Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.