Seekord oli tegemise aega natuke rohkem. Ajakiri sai valmis neljapäeva õhtuks, nii nagu pidi. Müüki jõuab 16. juunil.
Nagu esikaanelt lugeda võib, jätkub see teema, millest ITL mainumbris juba lühidalt kirjutas - IT sektori võimalused teistes ärisektorites. Mitte igal pool Eestis pole tiiger nii pikalt hüpanud kui arvame. Mõned ärisektorid on IT osas veelgi konservatiivsemad kui vana maailma traditsioonides kinni olevad Euroopa majandusharud. IT ettevõtetel on siin suured võimalused. Ja väljakutsed mõtlemist muuta.
Suur test sai nagu juunile kombeks taas mobiilne, aga kuna mobiilse interneti testimisi on juba mitu aastat jutti tehtud, siis seekord olid testimise all hoopis viis kodumaist GPS-jälgimisteenust. Neli autot said endale viis jälgimisseadet ja veebist sai nende tegemisi jälgida. Maksuametile kogunes sellest süsteemist ka sõidupäeviku-info.
Laborilaual oli nii Kõu akuga ruuter, Elisa akuga 3G+WiFi-seade, Fujitsu ja Lenovo süler kui maailma väikseim Androidiga telefon. Ning nagu juba Twitteris küsiti - jah, ka uuest iPhone´ist on natuke juttu.
Lahenduste rubriigis saab lahenduse küsimus, kuidas alustada iPhone´i rakenduse tegemist. Sääsepeletamist katsetasime ka.
Reportaaži tegi Henrik Roonemaa Arvutimaailmale üle Eesti paiknevatest juhuslikest punktidest, mis sattusid kuhugi põllule, sillale või suvalisse võssa. Miks nii, saab lugeda juba järgmisel nädalal ilmuvast ajakirjast.