Sony tutvustab oma kõige arenenumat APS-C kaamerat ILCE-6700 ja suundmikrofoni ECM-M1 | AM.ee

Sony tutvustab oma kõige arenenumat APS-C kaamerat ILCE-6700 ja suundmikrofoni ECM-M1

Sony avalikustas oma uusima APS-C peeglita kaamera ILCE-6700, milles on ühendatud täiskaader Alpha ja Cinema Line kaamerate tipptasemel foto- ja videojõudlus ning α6000-seeria kompaktne ja kerge disain.

Kombineerides APS-C tagantvalgustusega 26,0 efektiivse megapiksliga Exmor R® CMOS pildisensori ning Sony täiustatud BIONZ XR töötlusmootori kiiruse ja võimsuse, saavutab ILCE-6700 erakordse kvaliteedi, säilitades samas kompaktse ja kerge disaini.

Kaamera võimaldab filmida 4K-videot kuni 120 kaadrit sekundis ning 14+-stopiline dünaamiline ulatus lubab videograafidel jäädvustada detaile ka kehvades valgustingimustes.

Lisaks on kaamera varustatud S-Cinetone™-pildiprofiiliga, mis on kasutusel Sony Cinema Line profikaamerates. See võimaldab filmida rafineeritud videot, mis ei vaja värvigradatsiooni.

ILCE-6700

"a6700 lansseerimisega jätkab Sony oma pühendumust tõsta loovinimeste võimeid kõikjal ja igal tasandil, andes neile tipptasemel vahendid, mis võimaldavad nende loovusel järeleandmatult edasi liikuda," ütles Sony Euroopa pilditehnoloogiliste lahenduste tooteturunduse direktor Yann Salmon Legagneur.

Ülimalt täpne tehisintellektiga subjektituvastus

Uusim APS-C-suuruses tagantvalgustusega Exmor R CMOS-pildisensor on ligikaudu 26,0 efektiivse megapiksliga. Standardne ISO-tundlikkus on nii fotode kui ka filmide puhul 100 kuni 32000, võimaldades suure tundlikkusega ja madala müratasemega pildistamist. Täiustatud värvitoonide reprodutseerimine tagab, et sellised subjektid nagu inimesed ja taimed on jäädvustatud loomulike toonidega, samal ajal kui Creative Look funktsioonid võimaldavad unikaalseid visuaalseid väljundeid.

Tehisintellekti (TI) töötlusüksus on päritud α7R V kaamerast, mis võimaldab suure täpsusega reaalajas autofookust. Lisaks α6000-seeria inimeste ja loomade äratundmise omadusele tuvastab see kaamera nüüd täpselt mitmeid subjekte, nagu näiteks inimesed, loomad, linnud, putukad, aga ka objekte nagu autod/rongid ja lennukid. Koos äsja turule toodud FE 70-200mm F4 Macro G OSS II telefotoobjektiiviga pakub see 105 mm kuni 300 mm fookuskaugust 35 mm täiskaader ekvivalendina, kasutades telefoto suumide võimsust kvaliteetseks pildistamiseks. Lisaks ühildub see laia E-mount objektiivide valikuga.

Kompaktse seadme ainulaadne mobiilsus, kasutatavus ja ühenduvus

Tänu kompaktsele disainile (mõõtmed 12 × 7 × 8 cm, kaal 493 grammi) on ILCE-6700 hõlpsasti kaasas kantav. Kasutajasõbralikkust lisab puutetundlik varieeruva nurgaga LCD-monitor koos kaasaegse puutetundliku menüüga.

Lisaks on sel aparaadil seadistatav esipaneel ja lülitusketas fotode, filmide ja S&Q-režiimide jaoks. Kaamera on varustatud optilise 5-teljelise keresisese pildistabilisaatoriga, mis pakub 5,0-stopilise säriaja eeliseid fotodele ja Active Mode tagab stabiilse videosalvestuse.

Suundmikrofon ECM-M1

Sony tutvustas ka videograafidele ja vlogijatele mõeldud suundmikrofoni ECM-M1, mis on võimeline kvaliteetset heli salvestama kaheksas vastuvõturežiimis.

ECM-M1

ECM-M1 on maailma esimene suundmikrofon, millel on kaheksa valimisnupuga valitavat helisalvestusrežiimi. Tänu neljale mikrofonikapslile ning beamforming-tehnoloogiale ja täiustatud digitaalsele töötlemistehnoloogiale pakub see erinevaid režiime, sealhulgas stereona heli salvestamist. Ülimalt suunatud režiim püüab sihitud heli eestpoolt (30 kraadi laiuselt) ja samal ajal summutab tõhusalt teisi helisid, kohandudes dünaamiliselt. Režiim sobib ideaalselt intervjuudeks ja vlogimiseks, kui subjekt on alati mikrofoni ees.

Hinnad ja saadavus

Uus ILCE-6700 on Baltimaades saadaval alates augustist soovitusliku hinnaga 1700 eurot.

Uus ECM-M1 on Baltimaades saadaval alates augustist soovitusliku hinnaga 400 eurot.

Tootetutvustust uuest Sony jäädvustustehnikast näeb siit:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.