Androidiblog

Android tuleb Eestisse
21. juulil 2009 kukkus Arvutimaailma testimislauale valge Android-telefon - HTC Magic. Sellest ajast olemegi Androidiblogi pidanud.

Vt ka seadmete edetabelit.

Järjejutt

Siim Veskimees. Kuidas tehakse IT-d
Pisut Karel Capeki stiilis pajatus räägib sellest, kuidas käib IT-tegevus Eesti ühes suuremas riigiasutuses.

Nutikellad

Lauaarvuti, süler, tahvel, nutitelefon, nuhvel, nutikell... kõik on vajalikud asjad. Nutikella vajalikkusest räägime siin blogis.
am.ee/nutikellad

Hiina ime

Hiinast saab tellida olematu hinnaga igasuguseid imevidinaid. Just see blogi siin ongi koht, kus nendest kogemustest räägitakse. Veel...

Turvalisus

Turvateemad on nüüd esindatud omaette rubriigis. Seda saab ka eraldi RSSilt jälgida.

Kuidas OnOff ja Euronics sõpradeks said

Euronics ning tema vinged semud Photopoint ja Klick olid Tartu Lõunakeskuses juba aastaid koos hänginud. Ega siis OnOff seda tähele panemata ei saanud jätta. Kadedusest rohelise O-tähega käis ta tihtipeale ümber Lõunakeskuse ja veeretas oma muremõtteid. Sisse astuda aga ei julgenud - ehk ei võeta omaks?

Niimoodi üksinduses saatis OnOff oma päevi õhtusse. Tallinnas oli tal ju palju sõpru, isegi Narvas ja Pärnus, aga Tartus mitte ainsamatki.

Selleks saatuslikuks talveks ennustati eriti käredat pakast. Mõned ei ennustanud ka, aga OnOff kartis ikkagi seda hullemat. Kui siis  novembri alguses maa esimest korda valge lumevaiba alla mattus ning suverehvidega autod kraavi lendasid, sai talle selgeks, et niiviisi tema elu jätkuda ei saa. Ta taarus taas Lõunakeskuse uste juurde ning astus kohutava sammu sellesse kõigi ihade ja unistuste täitumise mekasse.

OnOff tõmbas ennast tasahilju ukse kõrvale kössi ja vaatas arglikult ringi. Ai, seal kaugel juba see Klick passiski, silmad punased peas. Otse ees aga kõrgus ähvardavalt Photopointi punane plagu. Seda postkommunistlikku ähvarduste kaskaadi ei suutnud OnOffi õrnahingeline Skandinaavia süda taluda ning ta pani jooksu. Aga mitte uksest välja - nagu mõistus ütles, vaid hirmust segasena otse edasi.

Niiviisi ta jooksis kuni jaks lõppes. OnOff kükitas lõõtsutades seina äärde. Jaks tuli tagasi aga tähekesed ei kadunud - See oli hoopis Euronics, kes tema kohale kummardus ja tema vermeid kalleima tavotiga võidis.

See Euronics paistis hoopis teisest mastist tüüp olevat, kui need kohutavad punase ilmega Maarjamaa kauplused. Selline sinine ja rafineeritud. Euronics rääkis aga, et Klick on oma uuest make-up`ist hoolimata päris sõbralik tüüp ja Photopointi polevat ka mõtet karta ning kutsus vaest hüljatut kohe päris enda kõrvale elama. OnOffile meeldis Euronicsi pakkumine.

Niiviisi said Euronicsist ja OnOffist lahutamatud semud. Päevast päeva on nad Lõunakeskuses koos ning ei lahku teineteisest hetkekski. Ka Klicki ja Euronicsiga sai OnOff kiiresti sõbraks. Neljane punt hängib Lõunakeskuses koos vähemalt senikaua, kuni järgmine majanduslangus väljamaalasi taas ridu koondama sunnib.

Vt http://blog.photopoint.ee/onoff-tehnikakauplus-on-nuudsest-ka-lounakeskuses/

LAURI VEERDE
Photopointi ajaveeb


  

Vabad IT-töökohad

 152 IT-valdkonna tööpakkumist CV Keskuselt.